Schoolteam

Directie Secretariaat  
Bob Natens Lut Wilberts Arnela Dizdarevic
bob.natens@sasbaal.be secretariaat@sasbaal.be boekhouding@sasbaal.be
---------------------------------- ---------------------------------- ----------------------------------
Kleuterklassen    
Wijkschool    
     
1KW 1KW 2KW
Peter Peeters Babs Verschoren Gaby Van Nuffelen
peter.peeters@sasbaal.be babs.verschoren@sasbaal.be gaby.van.nuffelen@sasbaal.be
     
   
3KW    
Elen Laeremans    
ellen.laeremans@sasbaal.be    
     
Dorpschool    
     
KinD (instapklas) 1KD 2KD
Karolien Spiessens Kathleen Smets Eef Theys
karolien.spiessens@sasbaal.be kathleen.smets@sasbaal.be eef.theys@sasbaal.be
     
 
3KD 3KD  
Melina Aerts Femke De Haes  
melina.aerts@sasbaal.be femke.dehaes@sasbaal.be  
     
 
turnen kinderzorg  
Wendy Lambrechts Sarah Pluymers  
wendy.lambrechts@sasbaal.be    
---------------------------------- ---------------------------------- ----------------------------------
Klassen lagere school    
     
1A (wijk) 1B 2A
Dorien Verheyen Lieve De Haes Hilde Buyens
dorien.verheyen@sasbaal.be lieve.de.haes@sasbaal.be hilde.buyens@sasbaal.be
     
2B 3A 3B
Liesl De Peuter Stephanie Matthijs Katrien Goemans
liesl.depeuter@sasbaal.be stephanie.matthijs@sasbaal.be katrien.goemans@sasbaal.be
     
4A 4A 4B
Marleen De Wyngaert Sabine Uytterhoeven Hilde Hendrickx
marleen.de.wyngaert@sasbaal.be sabine.uytterhoeven@sasbaal.be hilde.hendrickx@sasbaal.be
     
4B 5A 5B
Dana Didden Jana Laeremans Monja Vankerckhoven
dana.didden@sasbaal.be jana.laeremans@sasbaal.be monja.vankerckhoven@sasbaal.be
     
6A 6B godsdienst
An Mergaerts Bart Verschueren Krista Pauwels
an.mergaerts@sasbaal.be bart.verschueren@sasbaal.be krista.pauwels@sasbaal.be
     
 
turnen ambulante leerkracht  
Ines Feyaerts Illya Verbiest  
ines.feyaerts@sasbaal.be illya.verbiest@sasbaal.be  
---------------------------------- ---------------------------------- ----------------------------------
     
Zorgcoördinator Zorgcoördinator ICT-coördinator
kleuterschool + 1e leerjaar 2e - 6e leerjaar Bart Pauwels
Nancy Roelants Cindy Van De Kerkhof ict@sasbaal.be
zorg.kleuterschool@sasbaal.be zorg-ls@sasbaal.be  
     
Bus Onderhoud Onderhoud
Bea Cerstiaens Karine Op de Beeck Erik Vandenbergh