Een nette omgeving voelt fijn aan én leert kinderen zorg dragen voor hun leefwereld. Dankzij het project Mooimakers zetten we dit bewustzijn om in actie, dicht bij huis én daarbuiten.
Mooimakers is een initiatief dat scholen en verenigingen ondersteunt bij het verminderen van zwerfvuil en het vergroten van milieubewustzijn. In onze staat elke maand een andere klas in voor het netjeshouden van de schoolomgeving, uitgerust met fluohesjes, grijpers en een vuilniskar. Zo verdelen we de taak eerlijk en leren kinderen op een positieve manier verantwoordelijkheid opnemen. Elk jaar ontvangen we €800 om educatief materiaal rond afval aan te kopen, wat deze troef nog sterker maakt.
Onze inzet stopt niet aan de schoolpoort: ook tijdens uitstappen maken we onze omgeving mee ‘mooi’ en laten we alles netjes achter.
Zo dragen wij als school bij om onze wereld wat groener te maken! Benieuwd naar andere fijne initiatieven die wij als school organiseren? Neem dan zeker een kijkje bij onze andere troeven!